Hakkımızda

// \\
BİZ KİMİZ?

1979 yılından bugüne ambalaj sektöründe olmaktan gurur duyuyoruz. Efektif çalışmalarımız sonucu yaptığımız ithalatlarla Türkiye 'de Gölgelik üretimi ve dikiş alanında iddialı bir konumda hizmet veriyoruz.
Müşteri taleplerini tümüyle karşılayabilme amacıyla hareket eden firmamız, müşterilerimizin mevcut ve olası ihtiyacını uzun yıllara dayalı tecrübesiyle çok iyi analiz etmesiyle devamlı satılan ve ihtiyaç duyulan ürünleri stoklarında her zaman bulundurmaktadır. 

UV katkılı gölgelik file kumaşları talepleri farklı sıklıklarda ( % 40,% 55,% 75 ve % 95) dikişsiz veya dikişli olarak mağaza teslimi sunulmakta yada anlaşmalı olduğumuz kargo ve ambarlarla yurdun her tarafına gönderilmektedir.

Standart,çok satılan ölçülerdeki file gölgeliklerimiz kapsullü bir şekilde stoklarımızda sürekli hazır olup aynı gün içerisinde gönderimi sağlanabilmektedir. 

Ayrıca güvenlik amaçlı kullanılan kuş/kedi filesi ve inşaat/balkon güvenlik filesi(5x5 cm, 10x10 cm) de stoklarımızda sürekli bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen iletişim bölümünden irtibata geçiniz.

 

HİZMET GARANTİSİ

Müşterilerimizin ihtiyacını iyi bildiğimizden dolayı devamlı elimizde stoklu mallarımız vardır.

KALİTELİ ÜRÜNLER

Ürün ağını çoğaltıp müşterilerimize daha hızlı ve iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

ABDULLAH ÇELİK
KURUCU


  • FİLE GÖLGELİK
    MİSYONUMUZ
  • FİLE GÖLGELİK
    VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ

En iyi fiyat politikasını müşteriye sunmak için çalışmaktayız. Müşteri portföylerimiz en küçük ölçülerde dahil olmak üzere gölgelikteki en iyi fiyat garantisini vermekteyiz. Dikişli gölgeliklerimiz, balkon fileleri, sera gölgelikleri, otapark gölgelikleri, havuz gölgelikleri sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Firmamızın kurucusu olan Aziz Çelik yarım asrı aşan birikimiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarıp en şeffaf şekilde çalışmaktadır.